Loading...

29.11.2017

GC Academy Data 2.0

BTS & Partners'ın gerçekleştirdiği, güncel konuların hukuki ve diğer boyutlarıyla incelendiği panel ve networking platformu GC Academy, yepyeni bir formatla 16 Kasım'da Bomontiada Babylon'da gerçekleşti.
GC Academy Genel Koordinatörü Naz Değirmenci’nin başarılı sunumuyla ve yeni formatıyla oldukça ilgi çeken oturumumuz, özel sektörden hukuki danışmanların yanı sıra üst düzey yöneticileri bir araya getirdi.
GC Academy Data 2.0 oturumunda Gelişmiş Analitikler, Yapay Zeka, Veri Yönetimi, Verinin Geleceği ve Uyumluluk  gibi güncel konular ele alındı. Konuşmacılar ve panelistler arasında BTS Ortaklarından Yasin Beceni ve Tuğrul Sevim; Direktörlerimizden Merve Gözüküçük, GC Academy Genel Koordinatörü ve Avukatlarımızdan Naz Değirmenci BTS & Partners'I temsil ettiler.
Konuşmacılar arasında McKinsey Ortaklarından İbrahim Turgut, Baseline CEO'su Edoardo Monopoli, Microsoft Yöneticilerinden Çiğdem Kayalı bulunurken; panelistlerimiz arasında YKB Genel Müdür Yardımcısı Cahit Erdoğan, Eczacıbaşı Holding Bilgi ve İletişim Sistemleri Grup Başkanı Levent Kızıltan, Microsoft CTO'su Onur Koç, Sabancı Üniversitesi'nden Profesor Dr  H. Sait Ölmez ve Boğaziçi Üniversitesinden Doç Dr Aslı Deniz Helvacıoğlu  bizlerle birlikteydi.
Farklı sektörlerden bir çok yöneticiyi bir araya getiren GC Academy'nin bir sonraki oturumu Blockchain üzerine 8 Şubat'ta gerçekleşecek. Daha detaylı bilgi için:  https://bts-gcacademy.com/ ve info@bts-gcacademy.com 


Share with:

07.12.2018

GC Academy: Future of Digital Economy

27.09.2018

Data Protection & Cyber Security at The Legal 500 GC Summit Turkey on 27 September in Istanbul

16.08.2018

BTS SHORT VIDEO SERIES - GDPR AFTER BREXIT

05.06.2018

BREAKFAST SEMINAR FOR AMCHAM MEMBERS